Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

kızılay oto kiralama renault clio

Araç Kiralama Kızılay

Ankara Araç Kiralama, Araç kiralama firmalarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Ankara da bulunan araç kiralama firmaları konum ve araç şartlarına göre farklılık göstermektedir. Ankara da bulunan belli başlı büyük firmaları Ankara Kızılay da bulunmaktadır. Sektörün kalbi bu bölgelerde atmaktadır.

Kızılay Ankara Araç kiralama olarak bünyemizde ekonomik, orta ve üst segmentte araçlar bulunmaktadır. Ekonomik araç kiralamanın faydalarını, müşteri tecrübelerimize doğru orantılı olarak paylaşalım. Ekonomik araçlar genelde hafif ağırlıkta olmaktadır. Ortalama olarak çoğu H/B segmentinde bulunurlar. Linea, Pejo 301 veya Citroen C'elyesse modelleri bunlara nazaran sedan uzun segmentte bulunmatadır.

Ekonomik araç kirala Ankara; ekonomik araçlar illaki dizel olacak kaidesi bulunmamaktadır. Yeni nesil H/B standardında bulunan benzinli araçlar ortalama 1.0 veya 0,9 litre ve 3 silindirli turbo destekli benzinli modellerde bulunmaktadır. Bu araçlar nerdeye mazotlu araçlar kadar uygun yakıt tepkileri vermektedirler. Ortalama Dizel ekonomik sınıf bir Clio 4 modelini baz alırsak, sakin sürüş deneyimlerinde şehir içi 5.0-5.5 Litre mazot tüketmektedir. Kurallara uygun olarak sürüş yapılırsa aynı model 0.9 Litre benzinli motoro sahip Clio 4 modelide ortalama 6.0 litre şehir içi benzin tüketimini yakalayablirsiniz. Burda ortalama sadece 1 litre yakıt farkı ve benzine nazaran mazotun biraz daha ucuz olması belki biraz daha maliyeti düşerecektir. Ama sonucda ekonomik bir araç kiralamış olacaksınız.

Kızılay Oto Kiralama Ankara firmasından araç kiralarken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Araçları kullanırken kesinlikle alkol ve uyuşturucu madde kullanmamalı veya kullandıktan sonra kesinlikle araçları sürmemelisiniz. Hem kendi can güvenliğiniz ve 3. şahıslara zarar verermemek adına. Araçlarda bu durumlarda kaza durumunda firmamızın sunduğu sigorta hizmetlerinden kesin suretle faydalanamazsınız.

Kızılay Oto Kiralama Ankara firması olarak uygun fiyat ve profesyonel hizmet anlayışımızla sürekli hizmetinizdeyiz.

Ankara Kızılay Oto Kiralama Fiyatları

Ankara Araç Kiralama firmalarını tercih ederken şartlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Araç kiralamadan önce tarafınıza sunulan sözleşmeleri en ince detayına kadar iyice okumanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız araç kiralama hizmeti verirken siz değerli müşterilerimize gereken tüm en iyi şartları sunuyoruz.

Kızılay da Araba Kiralamak için Birçok Nedeniniz Var.

Firmamız araç kiralama hizmetini Esenboğa Havaalanında da vermektedir. Bizi arayın.

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

Ankara İç Mimarlık

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Tork Anahtarı

Alüminyum Doğrama Ankara

Hidrolik Tork Anahtarı

aracımı kiraya vermek istiyorum